Worldmap (1.0.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Egypt
ug: مىسىر

en: Israel
ug: ئىسرائىلىيە

en: Iran
ug: ئىران

en: Tonga
ug: تونگا

en: Cuba
ug: كۇبا

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Chile
ug: چىلى

en: Japan
ug: ياپون

en: Libya
ug: لىبىيە

en: Turkey
ug: تۈركىيە

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو
