Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Amount
cs: Částka

en: State
cs: Stav

en: City
cs: Město

en: Default country
cs: Výchozí země
