Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Amount
el: Ποσό

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Default country
el: Προεπιλεγμένη χώρα
