Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Amount
fr: Montant

en: State
fr: État

en: Zip Code
fr: Code postal

en: City
fr: Ville

en: Full Name
fr: Nom complet

en: Address 2
fr: Adresse 2

en: Address 1
fr: Adresse 1

en: Default country
fr: Pays par défaut
