Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Amount
id: Jumlah

en: State
id: Status

en: City
id: Kota

en: Address 2
id: Alamat 2

en: Address 1
id: Alamat 1

en: Default country
id: Negara bawaan
