Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą
