Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: Amount
ro: Suma

en: State
ro: Status

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Full Name
ro: Nume complet

en: Default country
ro: Ţara implicită
