Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Custom
ru: Собственная

en: Amount
ru: Сумма

en: State
ru: Состояние

en: Zip Code
ru: Почтовый индекс

en: City
ru: Город

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж

en: Default country
ru: Страна по умолчанию
