Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Amount
ca: Import

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Default country
ca: País predeterminat
