Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Amount
nl: Bedrag

en: State
nl: Status

en: City
nl: Plaats

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Default country
nl: Standaardland
