Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Amount
sk: Množstvo

en: State
sk: Stav

en: Zip Code
sk: PSČ

en: City
sk: Mesto

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: Default country
sk: Predvolená krajina
