Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Custom
pt: Personalizado

en: Amount
pt: Quantia

en: State
pt: Estado

en: Zip Code
pt: Código Postal

en: City
pt: Município/Concelho

en: Full Name
pt: Nome completo

en: Address 2
pt: Bairro

en: Address 1
pt: Rua, Avenida, Praça

en: Default country
pt: País predefinido
