Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Amount
sv: Belopp

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Address 1
sv: Adress 1

en: Default country
sv: Förvalt land
