Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Amount
uk: Величина

en: State
uk: Стан

en: Zip Code
uk: Поштовий індекс

en: City
uk: Місто

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Default country
uk: Базова країна

en: User Data
uk: Дані користувача
