Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Amount
fi: Määrä

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Address 1
fi: Osoitekenttä 1

en: Default country
fi: Oletusmaa
