Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Custom
it: Personalizzato

en: Amount
it: Importo

en: State
it: Stato

en: City
it: Città

en: Address 2
it: Indirizzo 2

en: Address 1
it: Indirizzo 1

en: Default country
it: Paese predefinito
