Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ja: カスタム

en: Amount
ja: 量

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Default country
ja: デフォルトの国

en: User Data
ja: ユーザーデータ
