Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Amount
da: Beløb

en: State
da: Status

en: City
da: By

en: Credit Card Number
da: Kreditkortnummer

en: Address 2
da: Adresselinje 2

en: Address 1
da: Adresselinje 1

en: Default country
da: Standard land
