Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Amount
es: Cantidad

en: State
es: Estado

en: City
es: Ciudad

en: Credit Card Number
es: Número de tarjeta de crédito

en: Full Name
es: Nombre completo

en: Address 2
es: Dirección 2

en: Address 1
es: Dirección 1

en: Default country
es: País predeterminado
