Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Amount
he: כמות

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל
