Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Amount
pl: Ilość

en: State
pl: Stan

en: City
pl: Miasto

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Address 1
pl: Adres

en: Default country
pl: Domyślny kraj
