Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Amount
et: Kogus

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Default country
et: Vaikimisi riik
