Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Amount
fa: مقدار

en: State
fa: وضعیت

en: City
fa: شهر

en: Address 2
fa: آدرس ۲

en: Address 1
fa: آدرس ۱

en: Default country
fa: کشور پیش‌فرض
