Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Amount
lv: Summa

en: State
lv: Stāvoklis

en: City
lv: Pilsēta

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts
