Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Amount
pt: Valor

en: State
pt: Estado

en: City
pt: Cidade

en: Credit Card Number
pt: Número do cartão de crédito

en: Address 2
pt: Endereço 2

en: Address 1
pt: Endereço 1

en: Default country
pt: País padrão
