Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Amount
vi: Số lượng

en: State
vi: Bang

en: City
vi: Thành phố

en: Credit Card Number
vi: Số Thẻ Tín Dụng

en: Full Name
vi: Tên đầy đủ

en: Address 2
vi: Địa chỉ 2

en: Address 1
vi: Địa chỉ 1

en: Default country
vi: Quốc gia mặc định
