Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Amount
hu: Összeg

en: State
hu: Állapot

en: City
hu: Város

en: Credit Card Number
hu: Hitelkártya szám

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Default country
hu: Alapértelmezés szerinti ország
