Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.8) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Amount
de: Betrag

en: State
de: Status

en: Zip Code
de: Postleitzahl

en: City
de: Stadt

en: Credit Card Number
de: Kreditkartennummer

en: Full Name
de: Vollständiger Name

en: Address 2
de: Adresszeile 2

en: Address 1
de: Adresszeile 1

en: Default country
de: Standard-Land
