Worldpay Corporate Gateway (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Amount
tr: Miktar

en: State
tr: Durum

en: Zip Code
tr: Posta Kodu

en: City
tr: Şehir

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address 1
tr: Adres 1

en: Default country
tr: Öntanımlı ülke
