WOW JS (1.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Installed
ar: مثبت

en: Live
ar: مباشر

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ar: الصفحات التي تعيد <code>TRUE</code> لكود PHP هذا (للخبراء فقط)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ar: أدخل الكود بين %php إذا اخترت نمط PHP وانتبه إلى أن تنفيذ كود PHP غير صحيح سيؤدي إلى تعطل موقعك.
