WOW JS (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
