WOW JS (1.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Class
ca: Classe

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Duration
ca: Durada

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Live
ca: En viu

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.
