WOW JS (1.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Class
cs: Třída

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Duration
cs: Trvání

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Local
cs: Místní

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.
