WOW JS (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Repeat
da: Gentag

en: Class
da: Klasse

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Duration
da: Varighed

en: Installed
da: Installeret

en: Live
da: Eksisterende

en: Local
da: Lokal

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Speed
da: Hastighed

en: Uses
da: Bruger

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
da: Sider hvor denne PHP-kode returnerer <code>TRUE</code> (kun for eksperter)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
da: Hvis PHP-tilstanden er valgt, kan du indtaste PHP-kode mellem %php. Bemærk at afvikling af ugyldig PHP-kode kan få dit Drupal-site til at holde op med at virke.
