WOW JS (1.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Class
et: Klass

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Duration
et: Kestus

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Local
et: Kohalik

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.
