WOW JS (1.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Duration
eu: Iraupena

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Local
eu: Lokala

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Speed
eu: Abiadura

en: Uses
eu: Erabilerak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
