WOW JS (1.0.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Repeat
fi: Toisto

en: Class
fi: Luokka

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Duration
fi: Kesto

en: Installed
fi: Asennettu

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Local
fi: Paikallinen

en: About
fi: Tietoja

en: Speed
fi: Nopeus

en: Uses
fi: Käyttää

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fi: Sivut joilla tämä PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (vain asiantuntijoille)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fi: Jos valittuna on PHP, syötä %php välissä oleva PHP koodi. Huomaa että virheellisen PHP koodin ajaminen saattaa rikkoa Drupal sivustosi.
