WOW JS (1.0.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Repeat
fr: Répéter

en: Class
fr: Classe

en: Not installed
fr: Non installé

en: Duration
fr: Durée

en: Installed
fr: Installé

en: Live
fr: En direct

en: Local
fr: Locale

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Speed
fr: Vitesse

en: Minimized
fr: Minimisé

en: Uses
fr: Utilisations

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fr: Pages sur lesquelles ce code PHP renvoie <code>TRUE</code> (recommandés aux experts)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fr: Si l'option PHP est choisie, saisissez le code PHP entre %php. Attention, si un code PHP incorrect est exécuté, cela peut faire tomber votre site Drupal.
