WOW JS (1.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Repeat
he: חזור

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Duration
he: משך

en: Installed
he: מותקן

en: Live
he: חי

en: Local
he: מקומי

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.
