WOW JS (1.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Mobile
hu: Mobil

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Class
hu: Osztály

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Duration
hu: Időtartam

en: Installed
hu: Telepített

en: Live
hu: Élő

en: Local
hu: Helyi

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Minimized
hu: Tömörített

en: Uses
hu: Használat

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kódot %php jelek között kell megadni. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!
