WOW JS (1.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Repeat
id: Diulangi

en: Class
id: Kelas

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Duration
id: Durasi

en: Installed
id: Terinstal

en: Live
id: Langsung

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
id: Halaman dengan kode PHP ini menghasilkan <code>TRUE</code> (hanya untuk yang ahli)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
id: Jika opsi PHP dipilih, masukkan kode PHP antara %php. Perhatikan bahwa mengeksekusi kode PHP yang salah dapat merusak situs Drupal Anda.
