WOW JS (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
