WOW JS (1.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Duration
lv: Ilgums

en: Installed
lv: Instalēts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.
