WOW JS (1.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Class
pl: Klasa

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Live
pl: Na żywo

en: Local
pl: Lokalnie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Speed
pl: Prędkość

en: Uses
pl: Używa

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.
