WOW JS (1.0.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Repeat
pt: Repetir

en: Class
pt: Classe

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Duration
pt: Duração

en: Installed
pt: Instalado

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Speed
pt: Velocidade

en: Uses
pt: Usos

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pt: Páginas nas quais este código PHP retorna <code>TRUE</code> (apenas para usuários avançados)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pt: Se a opção PHP for escolhida, digite o código PHP entre %php. Note que executar código PHP incorreto pode quebrar o seu site Drupal.
