WOW JS (1.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Mobile
sk: Mobil

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Class
sk: Trieda

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Duration
sk: Trvanie

en: Installed
sk: Inštalované

en: Live
sk: Naživo

en: Local
sk: Lokálny

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Uses
sk: Používa

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.
