WOW JS (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Class
sv: Klass

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Installed
sv: Installerad

en: Local
sv: Lokal

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Speed
sv: Hastighet

en: Uses
sv: Använder

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sv: Sidor där följande PHP-kod returnerar <code>TRUE</code> (enbart för experter).

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sv: Om alternativet PHP är valt, ange PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats.
