WOW JS (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Class
tr: Sınıf

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Duration
tr: Süre

en: Installed
tr: Kurulu

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Local
tr: Yerel

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
tr: PHP kodunun <code>DOĞRU</code> döndürdüğü sayfalar (uzman kullanıcılar için)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
tr: PHP seçeneği seçiliyse, PHP kodunu %php arasına girin. Unutmayın, hatalı PHP kodu çalıştırmak sitenizi çalışmaz hale getirebilir.
