WOW JS (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)
