WOW JS (1.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Repeat
uk: Повторення

en: Class
uk: Клас

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Duration
uk: Тривалість

en: Installed
uk: Встановлено

en: Live
uk: Наживо

en: Local
uk: Локаль

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Speed
uk: Швидкість

en: Minimized
uk: Мінімізація

en: Uses
uk: Використання

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Load wow.js library on specific pages
uk: Завантажувати бібліотеку wow.js на певних сторінках
